NEWS SP

KONKURS DLA KLAS 1 - 3


Centrum Edukacji Szkolnej organizuje w miesiącu maju 2018 roku konkursy dla naszych najmłodszych Zuchów z klas 1 - 3 Prywatnej Szkoły Podstawowej Sigma. Nasze Zuchy sprawdzą się wśród innych uczniów z całej Polski!
Będziemy startować w następujących kategoriach:
07. 05. 2018 r. - Zuch z języka polskiego - sprawdzimy swoje kompetencje z zakresu czytania ze zrozumieniem, poprawności pisowni, słownictwa oraz wiedzy o języku;
08. 05. 2018 r. - Zuch z języka angielskiego - sprawdzimy znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Ciekawe opracowanie graficzne pytań zainteresuje najmłodszych uczniów i zachęci do pogłębiania wiedzy z języka angielskiego;
09. 05 2018 r. - Zuch z matematyki - zweryfikujemy sprawność rachunkową oraz praktyczne umiejętności w rozwiązywaniu zadań tekstowych.
Wszystkie konkursy rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, a ich treść jest dostosowana do obowiązującej podstawy programowej. Testy konkursowe zawierają 21 pytań o różnej skali trudności i w związku z tym każdy uczeń ma szansę sprawdzenia swoich umiejętności. Pytania konkursowe mogą zawierać jedną lub więcej poprawnych odpowiedzi.

Taki konkurs to nie tylko wyzwanie dla naszych Najmłodszych. To również wyznacznik tego w jaki sposób dalej pracować, aby nasz Zuchy jak najlepiej się rozwijały. 
Dla każdego uczestnika przewidziano nagrodę w postaci dyplomu. Dodatkowo najlepsi uczniowie w poszczególnych seriach konkursu (tj. klasa 1, 2 i 3) zostaną uhonorowani nagrodami rozdanymi na następujących zasadach:
  • Miejsce 1: Grawerowany dyplom laureata oraz nagroda książkowa,
  • Miejsca od 2 do 5: Dyplomy laureatów oraz nagrody książkowe,
  • Miejsca od 6 do 15: Dyplomy laureatów,
  • Miejsca powyżej 16: Dyplomy uznania.
 Zapraszamy do udziału i trzymamy kciuki!

Komentarze